Auto nuoma Klaipėda

„Minibusas“ savo veiklą Klaipėdoje, Klaipėdos apskrityje (centrinė būstinė įsikūrusi Gargžduose), pradėjo dar visai neseniai – 2013 metais, tačiau įmonė pajėgi suteikti kokybišką aptarnavimą, siūlydama tai, ką išmano geriausiai – auto nuomą Klaipėdoje. Ateityje planuojama plėsti siūlomų paslaugų ir transporto priemonių pasirinkimą.

Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas. Mūsų įmonė, teikdama klientui nuomos paslaugas, sąžiningai, teisingai ir profesionaliai veikia geriausiomis klientui sąlygomis ir jo interesais. Mes visada pasiruošę patarti savo esamiems ir būsimiems klientams, suteikti jiems transporto paslaugas bei reikalingos informacijos.

Auto nuomos privalumai

 1. Nepriekaištinga techninė būklė. Siekdami užtikrinti maksimalų keleivių ir vairuotojo komfortą bei saugumą mūsų siūlomi autobusiukai ir mikroautobusai yra nepriekaištingai švarūs ir tvarkingi. Visas transporto priemones prieš kiekvieną naują užsakymą atidžiai patikriname, esant būtinybei atliekame remonto darbus.
 2. Optimaliausi nuomos pasiūlymai. Pagal klientų poreikius, automobilius galima išsinuomoti pasirinktam laikotarpiui: tiek trumpesniam (1-2 paroms), tiek ilgesniam (savaitei ar mėnesiams). Pasirinkus auto nuoma Klaipėdoje paslaugas ilgesniam laikotarpiui, atitinkamai mažėja ir paros nuomos kaina.
 3. Nuoma be vairuotojo. Mes suteikiame galimybę naudotis automobilius be vairuotojo – taip galima vežti daugiau keleivių, nereikia taikytis prie vežančiojo grafiko, patys visuomet pasirinksite tinkamiausią kelionės laiką, maršrutą ir keliavimo ypatumus.
 4. Nuoma fiziniams ir juridiniams asmenims. Mūsų paslaugos gali būti teikiamos ir asmenims, ir įmonėms. Visada pasirašome nuomos sutartis, todėl įmonėms, kurios naudojasi auto nuoma Klaipėdoje mikroautobusais, nebereikia sukti galvos dėl jų priežiūros
 5. Draudimas. Kelionių metu transporto priemones ir keleivius saugo KASKO draudimas, galiojantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šis draudimas užtikrina, jog netikėtas atsitikimas kelyje nesugriaus Jūsų planų, nes suteikia visapusę draudimo apsaugą. Atsiradus menkiems pažeidimams, atsitikus eismo įvykiui, automobilio patirta žala yra atlyginama.
 6. Tarpmiestiniai ir tarptautiniai maršrutai. Patogiais autobusiukais gali būti vykdomi tiek tarpmiestiniai, tiek tarptautiniai keleivių pervežimai. Autobusiukų techninė būklė atitinka europietiškus standartus, todėl nekyla jokių problemų vykdant keleivių pervežimus užsienyje.
 7. Tinka B kategorijos vairuotojams. Savo paslaugas siūlome įvairiems vairuotojams: tiek turintiems B kategorijos, tiek kitos rūšies vairuotojo pažymėjimą. Turintys B kategorijos teises gali nuomotis ne tik automobilius, bet ir mikroautobusus, kuriuose yra 7 + 1 arba 8 + 1 sėdimos vietos. Būtent tokias transporto priemones savo klientams ir siūlo “”Minibusas”!

Papildoma nuomos informacija:

 • Mums svarbus kiekvieno keleivio ir vairuotojo saugumas, todėl mūsų mikroautobusais ar kitomis transporto priemonėmis gali naudotis tik tie vairuotojai, kurie turi ne mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą. Toks laiko tarpas leidžia įgyti kiekvienam reikalingų gebėjimų, kurie nesunkiai pritaikomi kelyje. Tai yra pagrindinis mūsų taikomas vairuotojo amžiaus reikalavimas.
 • Visi mikroautobusai yra apdrausti KASKO draudimu. Išskaita rizikoms: besąlyginė 579,24 EUR.
 • Mūsų nuomojamo transporto paros ridos apribojimas yra iki 500 km. Papildomų 100 km atstumo kaina yra 4,34 Eur.
 • Visi mikroautobusai perduodami švarūs ir su pilnu kuro baku, kuris grąžinant automobilį pilnai užpildomas. Grąžinat automobilį plovimas nereikalingas.
 • Stengiamės, kad kiekvienas klientas, besinaudojantis auto nuomos Klaipėda paslaugomis džiaugtųsi švaria ir tvarkinga transporto priemone bei liktų patenkintas gaiviu kvapu, tad transporto priemonėse nėra leidžiama rūkyti.
 • Kelioniniai mikroautobusai nėra skirti priekabos tempimui. Taip pat draudžiama tempti kitą transporto priemonę.
 • Auto nuoma nevykdoma į NVS, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos teritoriją.

 

MINIBUSAS nuomojamas transportas:
Back to top