Autobusiukų nuoma Klaipėda

MB „Minibusas“ nuomoja techniškai tvarkingus, erdvius septynviečius ir aštuonviečius mikroautobusus. Autobusiukų nuoma Klaipėda – tai būdas savo tikslus pasiekti greitai, patogiai, be trikdžių ir gedimų. Ateityje planuojama autotransporto asortimento bei paslaugų plėtra. Šiuo metu nuomojame VW Transporter markės autobusiukus.

VW transporter autobusiuko charakteristikos:autobusiuku-nuoma-klaipeda

Techniniai duomenys:Gamybos metai: 2004 m.
Variklis: 2,5 l dyzelinis
Kuro sąnaudos: 7-8,5l / 100 km
Sėdimų vietų skaičius: 8 (7+1 vairuotojui) arba 9 (8+1 vairuotojui)
ĮRANGA: Oro kondicionierius
Garso ir vaizdo aparatūra
GPS navigacija
„Parktronic“ sistema (leidžianti pasistatyti automobilį gerokai paprasčiau)
YPATUMAI: Paaukštintos lubos
Visose transporto priemonėse įrengtos patogios sėdynės
Pakankamai vietos keliaujančiųjų daiktams

 

 Į nuomos kainą įskaičiuota: KASKO draudimas Lietuvoje ir užsienyje.

 PRISTATYMAS. Autobusiukai gali būti pristatomi pageidaujamu adresu.

 Lengvas kelionės tikslo pasiekimas. Visuose mūsų mikroautobusuose įrengta navigacija. Naudodamiesi integruotais GPS žemėlapiais nesunkiai pasieksite kelionės tikslą, rasite visas vietas, kurias norite aplankyti.

 Auto priedų nuoma. Jei aktualu, galime pasidomėti ir Jums pasiūlyti auto priedų nuomą: stogo bagažines, dviračių ar snieglenčių laikiklių įrangą, navigacines sistemas, vaikų auto kėdutes.

 Kelionės maršrutai. Jei nuomosite autobusiuką, maloniai patarsime, kokias gražiausias miesto vietas galėtumėte aplankyti. Siekiame, jog kiekviena kelionė, naudojantis autobusiukų nuoma Klaipėda, būtų sklandi, paliekanti tik geriausius įspūdžius.

Rezervuok autobusiuką jau šiandien!

Klientams, žinantiems, kada reikės mikroautobuso (-ų), visuomet patariame iš anksto rezervuoti automobilį (-ius). Jeigu svarstote apie nuomos paslaugas ir iškyla tam tikrų klausimų dėl automobilių, draudimo ir pan., susisiekus telefonu pateiksime visą dominančią informaciją.

 

Nelaimingo atsitikimo ar remonto atveju – visapusė draudimo apsauga

Pasirinkę mikroautobusų nuomą, galite būti ramūs dėl transporto priemonės remonto išlaidų – visi eksploatacijos kaštai jau įskaičiuoti į kainą, be to, nereikia galvoti apie draudimo paslaugas – visi automobiliai apdrausti. Atsitikus nelaimingam įvykiui arba gedimo atveju – suteikiama 24/7 pagalba kelyje bei apmokamas viešbutis vienai parai.

Svarbu žinoti, jog svarbios ir nelaimingo atsitikimo kelyje aplinkybės. Išskiriamos šios situacijos, kai draudimo sąlygos nelaimės atveju negalioja: važinėjant bekele, mokant vairuoti kitą asmenį, dalyvaujant sportinėse varžybose.

 


Autobusiukų nuoma Jūsų šventei

Autobusiukų nuoma Klaipėda – itin geras sprendimas šventėms, kai reikia vežti daug žmonių, o išleisti didelės pinigų sumos visai nesinori. Tai yra ekonomiškai naudingas sprendimas Jūsų šventei! Vestuvėms ar kitai progai užtenka išsinuomoti 2 ar 3 mikroautobusus ir bus sutalpinti visi šventės svečiai. Beje, dažniausiai tai tampa smagia pramoga, kurios metu nepažįstami svečiai turi galimybę susipažinti.

Autobusiukai vestuvėms. Autobusiukų nuomos paslaugos yra puikus sprendimas, kai norima vienodų transporto priemonių, pavyzdžiui, vestuvių kortežui. Esame kūrybiški, todėl galime padėti sugalvoti bei įgyvendinti norimus auto papuošimus. Pateikiame keletą mūsų klientų patarimų, kaip sklandžiau paruošti transportą Jūsų šventei:

Nuomojantis automobilį, kurį norėsite dekoruoti, nepamirškite, jog papuošimų pritvirtinimas (siekiant išvengti automobilių apgadinimo) gali užtrukti keletą valandų. Jei planuojate šventę nuo ankstaus ryto, patogu automobilius papuošti šventės išvakarėse. Be abejo, laiko planavimas labai priklauso nuo to, kokius papuošimus pasirinksite: kuklios dekoracijos ant šoninių veidrodėlių neužima daug laiko, tačiau, jeigu siekiate individualaus rezultato su gyvų gėlių dekoracijomis, išskirtiniais elementais, tuomet jų pritvirtinimas pareikalaus kruopštumo ir truputį daugiau laiko. – Dovilė ir Vytautas

autobusiukas-kelyje

Autobusiukų nuoma mergvakariui ar bernvakariui. Prieš vestuves dažnai organizuojamiems mergvakariams ar bernvakariams dažnai pasirenkama dienos išvyka, besibaigianti vakariniu pasivažinėjimu mieste. Tokiais atvejais solidžiai ir prabangiai atrodantis baltas autobusiukas su tamsintais langais sužavės ne tik šventės dalyvius, bet atkreips ir aplinkinių dėmesį. Ši paslauga padės Jums išlaikyti bendravimą, pramogas ir gerą nuotaiką viso mergvakario ar bernvakario metu!

Autobusiukas kelionėms. Keliautojams ypatingai svarbus nuomojamų autobusiukų privalumas – dideli, panoraminiai langai, kurie užtikrina gerą matomumą bei leidžia mėgautis atsiveriančiomis kelionės panoramomis. Mikroautobusais gali būti vykdomos ekskursijos po miestą ar rengiamos išvykos.

Back to top