Autobusiukų nuoma Klaipėda

Autobusiuku nuoma klaipeda

Norite nukeliauti su šeima ar draugais prie jūros? Norėtumėte kartu vežtis visus išvykai reikalingus daiktus, o šie netelpa? Atvejais, kai lengvasis automobilis tampa per ankštas, o žmonių ar daiktų palikti namuose nesinori, siūlome sprendimą – tai autobusiukų nuoma Klaipėda.

„Minibusas“ savo veiklą Klaipėdoje, Klaipėdos apskrityje (centrinė būstinė įsikūrusi Gargžduose), pradėjo dar visai neseniai – 2013 metais, tačiau įmonė pajėgi suteikti kokybišką aptarnavimą juridiniams ir fiziniams asmenims, siūlydama tai, ką išmano geriausiai – autobusiukų nuomą Klaipėdoje. Ateityje planuojama siūlomų paslaugų, transporto priemonių parko plėtra.

Pagrindinis įmonės tikslas yra laimingas klientas. „Minibusas“ visuomet suteikia išsamią informaciją apie transportą, savo esamiems ir būsimiems klientams draugiškai pataria, kokių paslaugų kompleksą rinktis konkrečiu atveju, užtikrina kokybišką autobusiukų techninę priežiūrą bei aptarnavimą. Nuomos paslaugos teikiamos vadovaujantis sąžiningumo, teisingumo vertybėmis. Tai profesionalus veikimas geriausiomis klientui sąlygomis bei nuoširdus rūpinimasis jo interesais.

 

Mūsų autobusiukai

MB „Minibusas“ nuomoja techniškai tvarkingus, erdvius septynviečius ir aštuonviečius mikroautobusus, savaime suprantama, su papildoma vieta vairuotojui. Mūsų autobusiukų nuoma – tai būdas savo tikslus pasiekti greitai, patogiai, be trikdžių ar gedimų.

Ne senesni nei 2004 metų autobusiukai. Siūlome komfortabilias, techniškai tvarkingas transporto priemones Jūsų poreikiams. Mums svarbus autobusiukų dinamiškumas ir ekonomiškumas kelyje bei erdvumas autobusiuko viduje. Atsižvelgus į maksimalaus komforto suteikimo variantus, šiuo metu turimų autobusiukų VW Tranpsorter lubos yra paaukštintos, o bazė prailginta, todėl krovinių skyrius yra dar talpesnis.

Nepriekaištinga techninė būklė. Visas transporto priemones prieš kiekvieną naują užsakymą atidžiai patikriname, esant būtinybei atliekami remonto darbai. Siekdami užtikrinti maksimalų keleivių ir vairuotojo komfortą bei saugumą, dirbame tik su naujesniais nei 2004 metų autobusiukais.

Lengvas kelionės tikslo pasiekimas. Visuose mūsų mikroautobusuose įrengta navigacija. Naudodamiesi integruotais GPS žemėlapiais nesunkiai pasieksite kelionės tikslą, rasite visas vietas, kurias norite aplankyti. Jei nuomosite autobusiuką Klaipėdoje, maloniai patarsime, kokias gražiausias miesto vietas galėtumėte aplankyti. Siekiame, jog kiekviena kelionė, naudojantis autobusiukų nuoma KLAIPĖDA, būtų sklandi, paliekanti tik geriausius įspūdžius.

Neriboti kelionių maršrutai. Patogiais autobusiukais gali būti vykdomi tiek tarpmiestiniai, tiek tarptautiniai keleivių pervežimai. Autobusiukų techninė būklė atitinka europietiškus standartus, todėl nekyla jokių problemų vykdant keleivių pervežimus užsienyje.

Draudimas. Kelionių metu transporto priemones ir keleivius saugo KASKO draudimas, galiojantis Lietuvoje bei užsienyje. Šis draudimas užtikrina, jog netikėtas atsitikimas kelyje nesugriaus Jūsų planų, nes suteikia visapusę draudimo apsaugą, pagalbos kelyje paslaugą. Atsitikus nelaimingam įvykiui arba gedimo atveju, mūsų įmonė įsipareigoja apmokėti viešbutį vienai parai.

Patogumas kelionės metu. Sprendimas, kuris kiekvieną išvyką gali padaryti patogią ir malonią – autobusų nuoma. Klaipėda – turistų traukos centras, vieta, kuri kiekviena žmogų sužavi savo grožiu bei dėmesio vertais renginiais. Dėl šios priežasties, šiame mieste išsinuomoti autobusą yra itin efektyvu ir naudinga. Tokia transporto priemonė leidžia su savimi vežtis daug reikalingų daiktų, mėgautis suteikiama erdve, bet svarbiausia – keliauti kartu su draugais, šeima ar vežti į reikiamą vietą daug žmonių.Kaip buvo minėta aukščiau, mūsų siūlomi autobusiukai pasižymi aukšta kokybe ir nepriekaištinga technine būkle. Galimybė karštą vasaros dieną pasislėpti nuo kaitinančių saulės spindulių ar šaltuoju metų laiku šiltai bei maloniai pro langą stebėti kvapą gniaužiančius gamtos vaizdus, sužavi kiekvieną keliautoją. Važiavimas autobusu padeda išpildyti visus kelionės lūkesčius.

Autobusiukų nuoma Klaipėdoje naudinga ne tik fizinių asmenų buitiniams tikslams. Tai puikus sprendimas individualia veikla ar privačiu verslu užsiimantiems žmonėms. Autobusiukų nuoma gali būti pasitelkiama įgyvendinant individualius Jūsų įmonės planus, plėtojant turimą pervežimo verslą ar tam tikromis situacijomis, kai fiziniams asmenims prireikia erdvaus autobusiuko su daugiau sėdimų vietų.

Autobusiukų Klaipėdoje turime daug, tačiau klientams, žinantiems kada tiksliai reikės mikroautobuso ar kelių mikroautobusų, visuomet patariame rezervaciją bei visas kitas nuomos detales suderinti iš anksto. Taip būsite tikri, kad svarbiu momentu nenustebins nemalonios staigmenos.

Back to top