Autobusų nuoma Klaipėdoje

Klaipėda – trečias pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs prie Baltijos jūros. Pasiilgote kelionių, kurios suteiktų naujų įspūdžių? Neapsiriksite savo kelionės tikslu pasirinkę būtent šį miestą. Čia galėsite išvysti tokius objektus, kaip – Klaipėdos uostas bei pilis, jūrų muziejus ar teatro aikštė. Gyvenate šioje vietoje? Tuomet neišvengsite nuolatinio keliavimo – juk Klaipėdoje yra vienas iš pačių geriausių verslo regionų Baltijos šalyse. Pasirinkę tinkamą transporto priemonę spėsite pamatyti bei patirti daug daugiau. Pati geriausia autobusų nuoma Klaipėdoje – tik pas profesionalią MB „Minibusas“ komandą! Platus kokybiškų autobusų asortimentas, profesionalus aptarnavimas bei prieinama kaina – mūsų pagrindiniai tikslai.

 

Kodėl verta keliauti autobusu?

Kuo toliau, tuo labiau autobusų nuoma Klaipėdoje populiarėja. Žmonės tokį kelionės būdą renkasi dėl:

 • Prieinamos kainos. Mūsų nuomos paslaugos suteiks galimybę išsinuomoti kokybišką transporto priemonę už prieinamą kainą. Autobusu galėsite iš vienos vietos į kitą nugabenti daugiau keleivių. Būtent dėl šios priežasties sumažės ir kelionės išlaidos.
 • Naujų pažinčių. Klaipėda – turistų miestas. Ypač didelis jų srautas pastebimas vasaros metu. Trokštate naujų pažinčių? Keliavimas autobusu – puiki išeitis.
 • Ekonomiškumo. Įsivaizduokite grupę žmonių, kuri nori pamatyti tuos pačius objektus ar pasiekti tą patį kelionės tikslą. Jeigu jie visi po kelis, o blogiausiu atveju – po vieną, sės į mašinas ir keliaus link norimų objektų, daug labiau užterš gamtą. Tuo tarpu, pasirinkę ekonomiškesnę transporto priemonę – padėsite ne tik sau bei kitiems, bet ir Jus supančiai aplinkai.
 • Laiko taupymo. Autobusų nuoma Klaipėdoje padės sutaupyti laiko, kurį išeikvotumėte, jei su didele grupe žmonių keliautumėte savarankiškai ar viešuoju transportu.
 • Nuostabių vaizdų. Pasirinkę šį kelionės būdą – pamatysite daug įspūdingų kraštovaizdžių. Klaipėda garsėja savo nuostabia gamta, kurią pro autobuso langus bus nesunku pastebėti. Autobusų nuoma suteiks puikią galimybę praplėsti savo akiratį.


Mūsų autobusų išskirtinumas

Autobusų nuoma Klaipėdoje padės lengvai pasiekti kelionės tikslą, nes visose transporto priemonėse yra įrengta moderni bei kokybiška navigacija su integruotu GPS žemėlapiu. Nemalonūs klaidžiojimai kelyje liks tik blankus prisiminimas. Šie žemėlapiai padės patogiai keliauti ne tik Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose, bet ir užsienyje. Autobusų standartai nenusileidžia taikomiems ir kitose Europos šalyse.

Mūsų siūlomi autobusai pasižymi nepriekaištinga švara ir tvarka. Juk kiekvienas keleivis trokšta keliauti estetiškame bei gaiviame autobuse. Tokioje transporto priemonėje puikiai jaučiasi tiek maži vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Karštą vasaros dieną čia nereikia jaudintis dėl tyro oro trūkumo, o šaltuoju metų laiku galima mėgautis malonia šiluma.

Autobusų nuoma Klaipėdoje – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamiršti rūpesčius bei neigiamas emocijas, kylančias dėl nuolatinio galvojimo, kaip neišpurvinti ir kur nuplauti išsinuomotą autobusą ar kitą transporto priemonę. Siūlomų transporto priemonių prieš grąžinimą plauti bei valyti nereikia, o tai padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko. Autobusiukų švara ir tvarka pasirūpina mūsų komanda, todėl kitiems nuomininkams jie atitenka be menkiausių pažeidimų ir tvarkingi.

 

Laukia ilga kelionė?

Pateikiame 5 patarimus, kaip jai pasiruošti:

  1. Nepamirškite užkloto. Nepaisant to, kad mūsų autobusų komforto laipsnis – labai aukštas, niekas negali nuspėti oro sąlygų. Norėdami išvengti šalčio naktį, pasiruoškite tam iš anksto.
  2. Pasiimkite užkandžių. Niekas nenori daug valandų keliauti alkanas, tinkamai pasirinktas maistas – pagrindinis Jūsų energijos šaltinis.
  3. Pasiimkite ausines bei veido kaukę. Jeigu esate ypač jautrus pašaliniams garsams ar šviesai.
  4. Su savimi turėkite pakrautą fotoaparatą arba telefoną. Juk nenorite praleisti pačių gražiausių kraštovaizdžių.
  5. Pasiruoškite morališkai. Nesitikėkite, kad ilga kelionė prabėgs greitai bei ypač patogiai. Kuo geriau pasiruošite, tuo mažiau netikėtumų sulauksite.

Autobusų nuoma Klaipėdoje – puikus pasirinkimas norintiems keliauti greičiau bei patogiau. Mūsų teikiama autobusų nuoma gali naudotis visi vairuotojai, kurie turi bent 2 metų stažą. Pagrindinė mūsų vertybė – svarbiausia klientas, todėl, vardan Jūsų kelionės, stengiamės prisitaikyti prie kiekvieno poreikių.

autobusu nuoma klaipedoje

Back to top