Mikroautobusų nuoma Klaipėda

mikroautobusu nuoma klaipeda

Vykdant individualią veiklą, privatų verslą ar turint buitinių reikalų, dažnai tenka domėtis mikroautobusų nuoma. Klaipėda – verslus, sparčiai augantis miestas, todėl keliauti iš taško A į tašką B prireikia itin dažnai. Mikroautobusai Klaipėdoje naudojami įgyvendinant individualius įmonės planus, plėtojant pervežimo verslą bei situacijose, kai fiziniams asmenims prireikia automobilio su daugiau sėdimų vietų. Mūsų įmonė, paieškos laukelyje ieškantiems „mikroautobusų nuoma Klaipėda“, suteikia galimybe išsinuomoti transporto priemonę reikalingam laikotarpiui – nuo kelių dienų iki mėnesių. Sudarant ilgalaikes sutartis, suteikiami naudingi pasiūlymai.

Nuomojamų mikroautobusų pagaminimo data ne ankstesnė nei 2004 m. Visos transporto priemonės apdraustos KASKO draudimu. Automobiliai yra techniškai tvarkingi, prieš atiduodant užsakovui, atidžiai patikrinama jų būklė – nuomojantis Jums nereikės rūpintis transporto priemonės remonto darbais, priežiūra. Mūsų įmonėje galima įvairių mikroautobusų nuoma: septynviečių, aštuonviečių, plius – papildoma vieta vairuotojui. Kadangi visi automobiliai yra techniškai tvarkingi, patogūs bei saugūs, jais vykdomi tarpmiestiniai, tarptautiniai keleivių pervežimai. Visose transporto priemonėse įrengtos patogios sėdynės, palikta pakankamai vietos keliaujančiųjų daiktams.

Pasirinkę mikroautobusų nuomą, galite būti ramūs dėl transporto priemonės remonto išlaidų – visi eksploatacijos kaštai jau įskaičiuoti į nuomos kainą, be to, nereikia galvoti apie draudimo paslaugas – visi automobiliai apdrausti. Vis dėlto, svarbu žinoti, jog kartais draudimo sąlygos negalioja, pavyzdžiui: važinėjant bekele, mokant vairuoti kitą asmenį, dalyvaujant sportinėse varžybose. Mikroautobusai gali būti pristatomi pageidaujamu adresu. Jei domina ilgalaikė mikroautobusų nuoma Klaipėda, visada pateiksime ir pasiūlysime geriausią kainą.

 

Mikroautobusai ir jų nuomos galimybės

Ši nuoma tai greita išeitis netikėtai mieste sugedus automobiliui, prireikus jį vežti į autoservisą. Dažnai tenka laukti bent keletą dienų, kol bus atliktas remontas, o tuo metu nuvykti iš taško A į tašką B vis tiek būtina. Tai ypač aktualu asmenims, kurie užsiima darbuotojų atvežimu iki objekto ar tarptautinėmis keleivių pervežimo paslaugomis – tokios kelionės planuojamos gerokai iš anksto. Siekiant neprarasti savo klientų pasitikėjimo, būtina ieškoti alternatyvaus sprendimo, pavyzdžiui, kitų įmonių, nuomojančių tinkamus automobilius.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdos miesteKlaipėda yra ne vienintelis miestas, kuriame prireikia mikroautobuso. Šią transporto priemonę galima išsinuomoti kelionėms su draugų kompanija, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dažniausias kelionės tikslas mūsų šalyje –  pajūris. Vasarą čia suplūsta didelis kiekis turistų, todėl atsiranda problemų statant automobilį. Keliaujant su draugais iš skirtingų regionų, mikroautobusų nuomos paslaugų pasirinkimas yra geriausias sprendimas: sutaupote pinigų, išvengiate automobilių statymo problemų, galite ramiai susipažinti su kurortu, jo apylinkėmis.

Mikroautobusų nuoma labai populiari švenčių laikotarpiu. Pagal svečių skaičių galima pasirinkti reikiamo vietų skaičiaus transporto priemonę, kuri gali būti dekoruota Jūsų papuošimais. Tai itin geras sprendimas šventėms, kai reikia vežti daug žmonių, o išleisti didelės pinigų sumos visai nesinori. Tai – smagi pramoga, kurios metu nepažįstami svečiai gali susipažinti, be to, jiems nebereikia rūpintis dėl atvykimo ar grįžimo. Jei šventė tiksliai suorganizuota, aktualu, kad svečiai visur atvyktų laiku, o vykstantys savo transportu yra linkę vėluoti ar pasiklysti nepažįstamose vietose. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje padės to išvengti.

Dar viena situacija, kurios metu mikroautobusų nuoma Klaipėda yra puikus pasirinkimas, – verslo renginiai ir konferencijos. Tokių renginių metu kiekviename mieste apsilanko daug užsienio šalių svečių, kuriems brangi kiekviena minutė. Norint efektyviai išnaudoti laiką ir išvengti viešojo transporto, rekomenduoja pasinaudoti transporto priemonių nuomos paslaugomis.

Aukštos klasės mikroautobusuose telpa pakankamas kiekis žmonių, todėl juos pervežti iš vienos miesto vietos į kitą tampa nesudėtinga. Dažnai tokių konferencijų dalyviai su savimi turi kelioninius lagaminus arba kitus daiktus. Erdviuose mikroautobusuose galima sutalpinti kelionės bagažą ir nesijaudinti, kad jį gali paveikti smarkus lietus ar kiti neigiami išorės veiksniai.

Nuomojamų mikroautobusų stiklai yra tamsinti, o tai transporto priemonei suteikia solidumo, be to, apsaugo nuo ryškios saulės. Dideli, panoraminiai langai užtikrina gerą matomumą. Pagal poreikį, iš kitų šalių atvykusiai nedidelei grupei žmonių, mikroautobusais gali būti vykdomos ekskursijos po miestą. Dažnai įmonėms mikroautobusų nuoma Klaipėda reikalinga ilgam naudojimui – tai patogu, nesukelia papildomų problemų, nes nereikia galvoti apie tam tinkantį transportą.

 

Mikroautobuso rezervacija

Klientams, žinantiems, kada reikės mikroautobuso (-ų), visuomet patariame rezervuoti automobilį (-ius), o visas detales suderinti iš anksto. Pasirinkę išankstinę rezervaciją būsite tikri, jog reikiamu laiku nepatirsite nemalonių staigmenų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų kelionė neapsiriboja vien Klaipėda, planuojate aplankyti kelias šalis ar miestus, užsiimate keleivių pervežimo paslaugomis, tiksliai suplanuotas laikas jūsų įmonei turėtų būti labai svarbus – juk tai vienas svarbiausių įmonės patikimumo ženklų. Jeigu svarstote apie nuomos paslaugas ir iškyla tam tikrų klausimų dėl automobilių, draudimo ir pan., susisiekus telefonu pateiksime visą dominančią informaciją.

Back to top