Mikroautobusų nuoma Klaipėda

Mikroautobusų nuoma Klaipėda – tai patikimas, saugus būdas turėti automobilį reikiamam laikotarpiui. Šiuo metu MB „Minibusas“ nuomoja VW Transporter markės mikroautobusus. Ateityje planuojama autotransporto asortimento bei paslaugų plėtra.

Ekonomiški VW transporter mikroautobusai:

mikroautubusu-nuoma-klaipeda
Techniniai duomenys:Gamybos metai: 2004 m.
Variklis: 2,5 l dyzelinis
Kuro sąnaudos: 7-8,5l / 100 km
Sėdimų vietų skaičius:8 (7+1 vairuotojui) arba 9 (8+1 vairuotojui)
ĮRANGA: Oro kondicionierius
Garso ir vaizdo aparatūra
GPS navigacija
„Parktronic“ sistema (leidžianti pasistatyti automobilį gerokai paprasčiau)
YPATUMAI: Paaukštintos lubos
Visose transporto priemonėse įrengtos patogios sėdynės
Pakankamai vietos keliaujančiųjų daiktams

Kiti privalumai:

 Atsitikus nelaimingam įvykiui arba gedimo atveju Jus saugo KASKO – transporto priemonių ir keleivių draudimas. Jums suteikiama 24/7 pagalba kelyje bei apmokamas viešbutis vienai parai.

 Galime patarti planuojant kelionės maršrutą ar pasirūpinti transporto detalių nuoma.

 Transportas nuomojamas su pilnu baku, o grąžinant nereikia rūpintis transporto plovimu, tuo pasirūpinsime mes!

Mikroautobusų nuoma Klaipėda – puikus krovinių pervežimo būdas

Mums svarbus mikroautobusų eknomiškumas kelyje ir erdvumas autobusiuko viduje. Atsižvelgus į maksimalaus komforto suteikimo variantus, šiuo metu turimų autobusiukų VW Tranpsorter lubos yra paaukštintos, o bazė prailginta, todėl krovinių skyrius yra dar talpesnis.

Kadangi “Minibusas” savo klientams siūlo nuomojamu transportu važinėtis ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir kitose Europos šalyse, tad ši paslauga labai pravarti dažnai keliaujanties ir vežantiems krovinius įvairiais populiariais maršrutais.

Pagrindinis įmonės tikslas yra laimingas klientas. „Minibusas“ visuomet suteikia išsamią informaciją apie transportą, savo esamiems ir būsimiems klientams draugiškai pataria, kokių paslaugų kompleksą rinktis konkrečiu atveju, užtikrina kokybišką transporto priemonės techninę priežiūrą bei aptarnavimą. Nuomos paslaugos teikiamos vadovaujantis sąžiningumo, teisingumo vertybėmis. Tai profesionalus veikimas geriausiomis klientui sąlygomis bei nuoširdus rūpinimasis jo interesais.

Mikroautobusų nuoma Jūsų įmonei

Tai puikus sprendimas individualia veikla ar privačiu verslu užsiimantiems žmonėms. Mikroautobusai gali būti pasitelkiami įgyvendinant individualius Jūsų įmonės planus, plėtojant turimą pervežimo verslą ar tam tikromis situacijomis, kai fiziniams asmenims prireikia erdvaus autobusiuko su daugiau sėdimų vietų.

Sudarant ilgalaikės nuomos sutartis, suteikiami ypatingi pasiūlymai!

Back to top